Pro hypotéku s námi :-)

HYPOTÉKA DOPŘEDU

Nejdříve schválení hypotéky, poté 3 roky na koupi nemovitosti. Info zde.

 

SPOČÍTEJTE SI HYPOTÉKU ZDE  

     Při zajišťování hypotečního úvěru pro klienty, spolupracujeme, až na výjimky, se všemi bankovními institucemi působícími v České republice. Nejsme tedy smluvně vázáni na jednu konkrétní banku či produkt a proto jsme schopni předložit klientovi ideální řešení financování koupě, příp. rekonstrukce nemovitosti, včetně refinancování stávající hypotéky či úvěru ze stavebního spoření.

     Díky našemu servisu, který je zcela zdarma, získáte přehled o nabídkách hypotečních úvěrů jednotlivých bank, vše na jednom místě a to do 24 hodin od dodání potřebných informací. Ušetříte tak čas spojený s návštěvami jednotlivých bank a zároveň získáte seriózní a profesionální přehled o hypotečních produktech všech bank. Nespoléhejte na internetové kalkulačky hypoték, bývá nereálné získání deklarované úrokové sazby a pokud ano, tak za splnění dalších podmínek, které nebývají součástí prezentace. Naše společnost je pro Vás, ve většině případů, schopna zajistit nižší úrok, příp. jiné výhody, které byste vlastním úsilím nezískali.

     Hypoteční centrum EVOLUCE Vám do 24 hodin zašle nabídku hypotečních úvěrů od jednotlivých bank. Pokud máte zájem, prosím zašlete nám na email info@evolucereality.cz následující údaje:

 • hodnota pořizované nemovitosti 
 • výše vlastních fin. prostředků 
 • zda žádáte i finance na rekonstrukci, v jaké výši 
 • délka splácení úvěru (v přehledu nabídneme varianty) 
 • délka fixace úrokové sazby (v přehledu nabídneme varianty) 
 • zvláštní požadavky - sjednání životního pojištění, možnost mimořádného vkladu zdarma, účet zdarma ad.

     V případě refinancování nám zašlete výši aktuálního zůstatku úvěru, hodnotu nemovitosti, zda žádáte navýšení úvěru a o jakou částku, délku splácení, délku fixace, nabídku úrokové sazby současné banky na další fixační období.

Součástí nabídky není posouzení bonity. Zda na získání hypotéky dosáhnete s ohledem na své příjmy, posoudíme při následné schůzce.

SPOČÍTEJTE SI HYPOTÉKU ZDE

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedmnáct a čtrnáct 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

int(1)

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE

int(1)