Prodej zahrady s chatkou v Úpici

 

PRODEJ ZAHRADY S CHATKOU    PRODÁNO

Lokalita:   Úpice

Cena:       500.000,- Kč   

Popis

Nabídka prodeje chatky se zahradou na krásném místě v klidné části obce Úpice, nedaleko hvězdárny.

Pozemek je o celkové rozloze 1.433 m2, je mírně svažitý s orientací na jižní stranu, je celý oplocený s několika brankami. Pozemek je bezproblémově dostupný po obecní komunikaci, a to jak pro pěší, tak pro vozidla. Parkování je možné přímo u pozemku. Na pozemku se nachází větší přízemní chatka s terasou, zapuštěný betonový bazén, udírna, ohniště, jezírko a zpevněné plochy pro umístění stolů, laviček, houpačky nebo například stolu na stolní tenis. Na zahradě je vysázeno větší množství okrasných stromů a keřů a též několik stromů ovocných (třešeň, jabloně, švestka ad.), díky čemuž je zahrada od jara do podzimu plná barev a zároveň poskytuje soukromí před okolím. Velikost pozemku umožňuje vybudování políček pro pěstování bylinek, zeleniny či jiných plodin.

Chatka je zapsána v katastru nemovitostí jako stavba pro rodinnou rekreaci. Jedná se o stavbu se zděnými základy, zděné a zčásti dřevěné konstrukce. Střecha je kryta pálenými taškami. Objekt je napojen na elektrickou energii a sezonně na veřejný vodovod. Vytápění je zajišťováno kamny na tuhá paliva a přímotopy. Dispozice: prostorná terasa s novou dřevěnou podlahou, zádveří, komora, průchozí pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Součástí domu je zděné suché wc, a kůlny na nářadí. Chatka je částečně podsklepená. Stavba je ve velmi dobrém stavu, bez známek vlhkosti, bez nutnosti investice. Součástí prodeje je v případě zájmu i vybavení. Celková výměra objektu činí 45 m2.

Zahrada s chatkou je ideálním místem pro klidný relax, ale i aktivní odpočinek. Nachází se v klidné části a přitom v dosahu obce Úpice.

Cena nemovitosti činí 500.000,- Kč včetně služeb RK a kompletního právního servisu. Nemovitost lze zakoupit na hypotéku, není problém se zřízením zástavního práva pro banku.

TIP: Tuto nemovitost si můžete pořídit třeba za 2.876,- Kč měsíčně (80% LTV, délka splácení 15 let, fixace 5 let). Naše společnost Vám zpracuje kompletní nabídku hypotečních produktů jednotlivých bank a vše potřebné za Vás zdarma vyřídí. EVOLUCE – realitní a hypoteční služby na jednom místě.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz na nemovitost

Prodej zahrady s chatkou v Úpici

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a dvacet 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

int(1)

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE

int(1)