Prodej domu v obci Čermná

 

 

PRODEJ DOMU SE STODOLOU   PRODÁNO  

 

Lokalita:   Čermná, okr. Trutnov

Cena: 2.150.000,- Kč

Prodej domu Čermná

Exkluzivní nabídka prodeje historického domu v obci Čermná, okr. Trutnov s pozemkem a stodolou. Nemovitost se nachází ve velmi klidné části obce, v blízkosti luk a lesů.

Předmětem prodeje je zděná stavba domu a zděná stodola, včetně pozemku o celkové výměře 1191 m2.

Vnitřní prostory domu jsou kompletně zrekonstruovány, s novými rozvody vody, elektřiny a odpadů, v části domu s novými plastovými okny a dveřmi. V rámci nákladné rekonstrukce byly interiéry upraveny, a to s důrazem na renovaci a zachování původních stavebních prvků, kterými je zejména kamenné zdivo a klenuté cihlové stropy. Dům je neobyčejně prostorný, s celkovou výměrou podlahové plochy cca 170 m2. Dominantní místností domu je velký obývací prostor s kuchyňským koutem a výstupem na zahradu. Místnost má klenuté stropy a cíleně obnažené původní kamenné zdivo. Podlaha je kryta dlažbou. Další místností je prostorná ložnice, opět s renovovaným zdivem a klenutým stropem, na kterou navazuje další samostatný pokoj. Skvostem domu je nádherná, luxusně vyhlížející koupelna s prostornou vanou a zdobeným umyvadlem na noze. Místnost je opět po nákladné renovaci. Součástí koupelny je absolutně neobvyklý doplněk - osvětlená renovovaná studna s průhledným pochozím víkem. Součástí domu je prostorná chodba s dveřmi na zahradu a též kamenný vinný sklípek s klenutým stropem. Dům má veliké půdní prostory, nyní nevyužívané. V rámci oprav bude nutná výměna střešní krytiny. Objekt je napojen na elektřinu, plyn, vodovod, kanalizaci. Ohřev vody el. bojlerem, vytápění krbovými kamny a plynovým kotlem (nyní nefunkční), stejně jako rozvody topení – nutná oprava. PENB třída E.

Vedle domu se nachází velká zděná stodola se stájí pro koně, příp. jiné hospodářské zvíře, a s množstvím dalších místností a úložného prostoru.

Dům je ideální volbou pro trvalé nebo sezonní bydlení, či pro rekreaci.

Kupní cena nemovitosti činí 2.150.000,- Kč. Právní služby, advokátní úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby realitní kanceláře EVOLUCE jsou zdarma.

V případě Vašeho zájmu o další informace, či o prohlídku nás kontaktujte. Jsme Vám k dispozici. EVOLUCE – realitní a hypoteční centrum.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontaktní formulář

Prodej domu v Čermné

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a čtrnáct 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

int(1)

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE

int(1)