Prodej bytu 2+1 v Trutnově, Maxima Gorkého

 

PRODEJ BYTU 2+1 56 m2  PRODÁNO

Lokalita:   Trutnov, ul. Maxima Gorkého

Cena:       1.595.000,- Kč

Popis

Aktuálně nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, ve zděném domě v Trutnově, části Kryblice, ulici Maxima Gorkého. Byt se nachází ve 2. patře domu, je dispozice 2+1 a má výměru s příslušenstvím 56 m2. 

Dispozice: předsíň, koupelna, samostatné WC, ložnice, prostorný obývací pokoj, kuchyně. Byt je po kompletní rekonstrukci, s novými plastovými okny situovanými na sever a jih. V ložnici a obývacím pokoji je podlaha kryta renovovanými parketami, v kuchyni a chodbě je nově položena lakovaná třívrstvá dřevěná podlaha. V bytě jsou nové elektro instalace, nové rozvody plynu a vody. Koupelna a wc jsou zděné, s novým obložením a zařizovacími předměty. Celý byt má nově oštukovány zdi, v obývacím pokoji je hlavní zeď opatřena designovými obklady.   

Bytový dům je po kompletní revitalizaci – nová plastová okna, vstupní dveře se zádveřím, dům je zateplen s novou fasádou, nové stoupačky. Plně fungující SVJ. PENB D. 

Městská část Kryblice je vyhledávanou lokalitou, která přímo navazuje na centrum města Trutnova. Má výbornou občanskou vybavenost v dosahu (škola, školka, prodejny, sportovní areály, MHD, lékař, ad.). 

Cena za nemovitost činí 1.595.000,- Kč. Právní servis, advokátní úschova kupní ceny, vypracování daňového přiznání a další služby realitní kanceláře jsou zdarma.  

TIP: Tento byt si můžete pořídit například za 6.601,- Kč měsíčně (80% LTV, délka splácení 20 let, fixace 5 let). Naše společnost Vám zajistí financování koupě bytu a vše potřebné za Vás zdarma vyřídí. 

EVOLUCE – realitní a hypoteční služby na jednom místě. Pro více informací či sjednání prohlídky nás kontaktujte na tel. č. 777660555, emailu: info@evolucereality.cz, příp. zprávou na FB.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel patnáct a nula 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE