Reference spokojených klientů realitní kanceláře

Reference našich klientů

Pan Petr Čížek z EVOLUCE reality je opravdu člověk na svém místě. Taková profesionalita, lidskost, vstřícnost, preciznost se jen tak nevidí. Spolupráce s panem Čížkem pro nás byla jako procházka růžovou zahradou. Pomohl nám prodat dům, vše bylo do detailu zpracované a vysvětlené. Paní Čížkové také patří náš velký dík za parádní spolupráci a milý a lidský přístup. Kdybychom měli prodat další nemovitost, služby pana Čížka a EVOLUCE reality by byly jasnou volbou.

Alena Šteinerová - prodej domu - Drobovice

"Reality Evoluce- realitní služby profesionálně a s důvěrou" vše je 100% pravda. Jsem velice spokojena se službami této realitky. Rychlé vstřícné a profesionální jednání. Od prvního setkání a prohlídky nemovitosti do předání nemovitosti novému majiteli uplynuly 3 měsíce. Zástupce realitky p. Jáklová vše jasně a srozumitelně vysvětlila, pokud bylo třeba zařídila spoustu potřebných potvrzení, energet. štítku, smlouvy .. Hlavně má jasné a milé vystupování, je ochotná pomoci a zařídit. Nemohu jinak než hodnotit jak zástupce, tak realitku hodnotit 100%.

N. Borůvková - prodej domu - Libňatov

Pan Čížek reaguje rychle a korektně. Prodej domu byl vyřízen přesně tak jak bylo domluveno. Jako prodejci jsme byli všestranně spokojeni se všemi službami. Evoluci doporučuji.

Ton Mooij - prodej domu - Mladé Buky

Profesionální přístup paní Jaklové, vyřídí všechno rychle, přesně a ke všeobecné spokojenosti.

Pavel Šlapák - koupě pozemku - Trutnov

Velice kvalitní přístup ke klientům. Vstřícnost, dodržování slibů a domluv. Velmi rychlá reakce při komunikaci. Zařízení doplňující servisy spojené s makléřskou činností. S panem magistrem Čížkem pokračuji ve spolupráci i po vyřízení nákupu bytu.

Anatolii Grishanov - koupě bytu - Trutnov

Doporučuji RK EVOLUCE reality, nemovitost nejprve nabízena jinou realitkou a cca rok bez úspěchu. Po převzetí touto RK do čtvrt roku prodáno. Makléřka Mgr. K. Stonjeková je zkušená, její odhady jsou reálné, její práce na nabídce velmi kreativní a to nejen díky pořízení situačních fotografií dronem. Věřím, že se nevzhledná nemovitost prodala hlavně jejím přičiněním a nasazením. Ještě jednou díky.

Jindřich Čeněk - prodej domu - Milín

Výborný přístup pana Čížka, rychlé jednání, profesionalita a solidnost. Zrealizovaný nákup i prodej a v obou případech naprostá spokojenost!

Jaroslav Jakubčin - prodej bytu - Trutnov

Poděkování paní Jaklové. Děkujeme za rychlé jednání, skvělou komunikaci a vstřícnost. Vřele doporučujeme!!!

Lenka Berná - Prodej bytu - Úpice

Chtěla bych poděkovat paní Jaklové za profesionální, a přitom lidský přístup. Vše proběhlo přesně dle mých představ, z mé strany nebylo třeba se o nic starat. Vřele doporučuji!

Naďa Geier - Prodej nebyt. prostoru - Trutnov

Vřele doporučujeme!! Paní makléřka Olga Jaklová nás mile potěšila svým profesionálním přístupem a ochotou vždy vše podrobně vysvětlit. Naprostá spokojenost.

Martina Farkasová - Prodej bytu - Chvaleč

Na sto procent doporučím služby pana Čížka. On začátku dokonce vřelý a profesionální přístup. Nemovitost byla prodána rekordním čase. Takže kdo chce profesionální a bezproblémovou realitní kancelář na prodej či koupi nemovitosti, ať si vybere pana Čížka.

Tomáš Přibyl - Prodej domu - Úpice, Radeč

Vřele doporučím všem Pana Čížka!! Jeho jednaní a individuální přístup ke klientům, naprosté překvapení....do budoucna už pouze služby pana Čížka :)

Jiří Matulík - Koupě bytu - Rudník

Profesionální přístup. Naprostá spokojenost.

Pavlína Bydžovská - Prodej domu - Trutnov

Byla jsem spokojená s rychlým a spolehlivým jednáním. Mohu doporučit.

Věra Hejnová - Prodej bytu - Trutnov

Velmi doporučuji Evoluce reality a pana Petra Čížka, zprostředkoval rychlý prodej nemovitosti, o nic jsme se nemuseli starat , vše vysvětlil a poradil. Milý a lidský přístup, servis RK je nadstandardní.

Dominika Šídová - Prodej bytu - Trutnov

S využitím služeb pana Čížka jsme byli od začátku až do konce naprosto spokojeni, profesionální jednání, individuální přístup, rychlá komunikace a nadstandardní servis. Můžu maximálně doporučit!

Antonín Hanuš - Prodej domu - Trutnov

Chci velmi poděkovat za profesionální služby a přátelské jednání. Děkujeme a doporučujeme všem! Pan Čížek je ve své profesi opravdu 1 a patří mu náš velký DÍK. Kdybych měla jeho jednání hodnotit od 0-10,tak hodnotím 10/10!

Veronika Balcarová - Prodej bytu - Náchod

Vynikající servis realitní kanceláře - zajistili vyklizení domu, úklid, skvělý fotografie i s dronem. Dům se prodal za necelý měsíc, vše bez starostí a v klidu. Doporučuji.

Klára Skoupá - Prodej domu - Trutnov

Velmi profesionální přístup pana Čížka. Mohu doporučit jeho služby při prodeji nemovitosti.

Karel Brázda - Prodej bytu - Trutnov

Pana Petra Čížka Evoluce reality mohu osobně 100% doporučit . Rychlý prodej nemovitosti, perfektní spolupráce a jednání s nadměrnou spokojeností klienta.

Silvie Arriva - Prodej bytu - Svoboda nad Úpou

Vše v naprostém pořádku, absolutní spokojenost a můžu jen doporučit.

Pepa Licek - Koupě bytu - Trutnov

Vřele doporučuji spolupráci s panem Čížkem při prodeji nemovitosti. Rychlé jednání a hlavně perfektní, profesionální a taky lidský přístup. Se vším poradí, pomůže. Ještě jednou moc děkuji!

Kamila Křížová - Prodej bytu - Trutnov

Super přístup, rychlé jednání

Lenka Kubrtová Suková - Prodej bytů - Trutnov, Žacléř

Kde inzerujeme?