Evidenční číslo: 23100CZK
Adresa: Žacléř, Trutnov
Cena: 1 765 500Kč
1 765 500Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Aktuálně nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.177 m2, nacházející se v krásné oblasti Krkonoš, v části obce Žacléř Bobr, okr. Trutnov. Součástí prodeje je též podíl ve výši 1/6 na přístupovém pozemku (v KN označen jako ostatní komunikace s výměrou 749 m2).

Jedná se o rovinný pozemek nacházející se v řídce obydlené lokalitě s výhledy na Rýchory a Vraní hory. Je přístupný po pozemku, jehož podíl je též předmětem prodeje, s napojením na asfaltovou obecní komunikace. Pozemek je zčásti oplocen.

Územním plánem obce Žacléř je pozemek označen jako plocha smíšená obytná venkovská, s přípustnými funkcemi:
- trvalé bydlení v RD s užitkovými zahradami
- rekreační bydlení ve stávajících objektech místních venkovských chalup
- zařízení občanské vybavenosti sloužící zásobování území
- koeficient zastavění pozemku max. 0,15.

V blízkosti pozemku se nachází vedení el. sítě, okolní pozemky již mají zřízeno připojení. Na pozemku vybudována kanalizační přípojka s napojením na kanalizační síť. Aktuálně je v řešení výstavba vodovodního řadu s přípojkou pro tento a okolní pozemky bude vyžadována spoluúčast majitelů pozemků.

Pozemek se nachází na slunném místě, v klidné části lokality, výhodou je budoucí sjezd dálnice D11 vzdálený pouhých cca 6 km.

Cena za stavební pozemek a podíl ve výši 1/6 na přístupovém pozemku činí 1.765.500,- Kč. Právní služby, úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby RK EVOLUCE jsou pro kupující zdarma.

EVOLUCE realitní a hypoteční služby na jednom místě. Pro více informací nás kontaktujte na tel. č. 777660555, emailu: info@evolucereality.cz.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Žacléř, Trutnov
Cena obsahuje s provizí RK

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice, Vlak

Máte otázku?

Kde inzerujeme?