Evidenční číslo: 23102CZK
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Bobr, Bobr, Žacléř, Trutnov
Cena: 7 950 000Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb a provize realitní kanceláře
7 950 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Prodej kompletně zařízeného rodinného domu - novostavby z roku 2018.

Ti z Vás, kteří touží vlastnit nový rodinný dům na krásném a klidném místě s překrásným výhledem, mají možnost si díky naší nabídce splnit své sny právě teď.

Vítejte v Žacléři - části Bobr, v řídce obydlené lokalitě východních Krkonoš, s výhledy na Rýchory a Vraní hory. Na této klidné polosamotě je vystavěn přízemní rodinný dům, který vám rád představím.

Rodinný dům byl kolaudován v roce 2018, je dispozice 3+kk - zádveří, předsíň, chodba, slunný obývací pokoj se vstupem na terasu před domem, kuchyně s navazující zimní zahradou a terasou, ložnice, dětský pokoj, koupelna se sprchovým koutem a wc, samostatná místnost s toaletou. Vstup do domu je koncipován jako bezbariérový.

Novostavba je vystavěna systémem Velox, který má vynikající tepelné a zvukově izolační vlastnosti s výbornou akumulací tepla. Navíc jsou skelet domu a stropní konstrukce dodatečně zatepleny. Díky uvedenému jsou náklady na provoz výrazně nižší a energetická náročnost budovy třídy C.

Při výstavbě byly použity kvalitní prémiové materiály a zařizovací předměty - moderní kuch. linka s množstvím úložného prostoru a vest. spotřebiči (varná deska, el. parní trouba, 60 cm myčka, komín. digestoř, mraznička), vinylové podlahy, okna s izol. trojskly ad. Prodej je realizován včetně veškerého vybavení (nábytek, elektronika ad.).

Objekt je napojen na elektrickou energii, vodu z ob. vodovodu, odpadní vody svedeny do kanalizace. Vytápění domu zajišťují el. topné rohože v podlahách s wifi ovládáním v kombinaci s klimatizační jednotkou, ohřev teplé vody bojlerem. V domě je instalován systém nuceného větrání s rekuperací.

Pozemek je o celkové výměře 1.599 m2, je zčásti svažitý, oplocený. Příjezd k domu je po obecní asfaltové komunikaci. Na pozemku se dále nachází garáž a zastřešené parkovací stání.

Dům je multifunkční stavbou a vyhovuje nárokům na moderní, a přitom úsporné bydlení. Je ideální volbou pro rodiny, které hledají nový, moderní a funkční dům, který se nachází v klidné lokalitě. Výhodou je budoucí sjezd dálnice D11 vzdálený pouhých cca 6 km.

Kupní cena za nemovitost vč. vybavení činí 7.950.000,- Kč. Právní servis, úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby jsou pro kupující zdarma.

Základní info

Umístění: Polosamota
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Skeletová
Adresa: Bobr, Bobr, Žacléř, Trutnov
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 106m2
Plocha terasy: 20m2

Počty místností, umístění

Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: C - úsporná
Energetická náročnost: 138kWh/m2

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Terasa, Garáž

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice, Vlak

Máte otázku?

Kde inzerujeme?