Prodej novostavby domu v Trutnově - hypotéka 1,89%

Evidenční číslo: 23097CZK
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Oblanovská, Oblanov, Trutnov
Cena: 16 600 000Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb a provize realitní kanceláře
16 600 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

HYPOTÉKA 1,89% - prodej novostavby z roku 2018.

Ti z Vás, kteří touží vlastnit nový rodinný dům na krásném a klidném místě, s překrásným výhledem, mají možnost si díky naší nabídce, splnit své sny právě teď.

Vítejte v Trutnově - části Oblanov, na místě s unikátním výhledem na krkonošské panorama. Na této klidné polosamotě je vystavěn přízemní rodinný dům, který vám rád představím.

Novostavba byla kolaudována v roce 2018, je dispozice 6+kk - zádveří, chodba, slunný obývací pokoj, který je plynule spojen s kuchyní a vstupem na terasu, ložnice s privátní koupelnou s toaletou, 3 dětské pokoje, pracovna, koupelna s vanou a toaletou, tech. místnost a samostatná místnost s toaletou. Vzhledem k dispozičnímu řešení domu lze uvažovat o různých možnostech využití jednotlivých místností. Navíc zadní vstup do domu je koncipován jako bezbariérový.

Při výstavbě byly použity kvalitní prémiové materiály a zařizovací předměty - moderní kuch. linka s množstvím úložného prostoru a s vest. spotřebiči (ind. deska, el. trouba, 60cm myčka, komín. digestoř, mikr. trouba), interiérové dveře posuvné do pouzdra, lepené vinylové podlahy, okna Vekra s izol. trojskly, s vnitřním stíněním + vnějšími elektricky ovládanými žaluziemi, sanitární zařízení zn. Geberit, betonové dekorativní obklady interiéru a fasády, anténní a datové rozvody ad.

Objekt je napojen na elektrickou energii, vodu z ob. vodovodu, na pozemku je k dokončení a zprovoznění předpřipravena vrtaná studna, odpadní vody svedeny do čističky. Vytápění domu zajišťuje elektrický kotel Vaillant, stejně jako ohřev teplé vody v externím zásobníku. PENB nepředložen, proto uváděna třída G.

Za domem, s orientací na JV, je umístěna terasa s posezením. Jejím praktickým doplňkem je elektrická celokazetová markýza s čidly pro automatické navinutí při nepříznivém počasí. Dominantou prostoru je na terasu navazující zapuštěný bazén s rozměry 7x3,5 m. Tento je zastřešen originální a moderní dvoudílnou pojízdnou terasou.

Pozemek je o celkové výměře 2.636 m2, je svažitý, s dálkově ovládanou branou a betonovým oplocením, které umocňuje pocit soukromí. Příjezd k domu je po nově položené cestě ze zámkové dlažby. Na pozemku se dále nachází velký zahradní domek s vybavením, kryté parkovací stání, basketbalové hřiště či psí kotec.

Dům je multifunkční stavbou a vyhovuje nárokům na moderní, a přitom úsporné bydlení. Je ideální volbou pro rodiny, které hledají nový, moderní a funkční dům s dostatkem místností, který se nachází v klidné lokalitě.

Trutnov je městem s plnou občan. vybaveností, v přímé blízkosti krkonošských středisek a v blízké budoucnosti s napojením na dálnici D11.

Právní servis, úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby jsou pro kupující zdarma. Lze převzít úvěr prodávajících se sazbou 1,89% (fix do 12/2029).

Základní info

Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Oblanovská, Oblanov, Trutnov
Cena obsahuje s provizí RK, cena k jednání

Plochy

Plocha zastavená: 154m2
Plocha terasy: 20m2

Počty místností, umístění

Typ objektu: 1. podlaží

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Zařízeno částečně nábytkem, Terasa, Parkování

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice, Vlak

Máte otázku?

Kde inzerujeme?