Evidenční číslo: 23104CZK
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Batňovice, Trutnov
Cena: 8 550 000Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb a provize realitní kanceláře.
8 550 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům po kompletní rekonstrukci, vystavěný na krásném místě v Batňovicích, okr. Trutnov. Prodej je realizován včetně vybavení domu.

Rodinný dům je smíšené stavební konstrukce - zděný suterén a montované sendvičové panely (systém Biomont) se zateplením v přízemí stavby.

Obytná část v přízemí domu je dispozice 4+1 a zahrnuje zádveří a chodbu, prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyni s novou kuchyňskou linkou, ložnici, 2 dětské pokoje, koupelnu s wc, šatnu a samostatnou místnost wc. Výměra obytné plochy přízemí činí 103 m2.

Suterénní prostory jsou přístupné po schodišti z obytné části a nachází se zde vinný sklípek a vinárna, pokoj pro hosty, relaxační místnost s infrasaunou a sprchovým koutem, technická místnost s wc a sprchovým koutem, velká garáž, kancelář a sklady. Celková užitná plocha domu činí 214 m2.

Vytápění domu je zajišťováno krásnými kachlovými kamny se zásobníkem na pelety s teplovodním výměníkem a rozvodem do radiátorů. Sekundárním zdrojem je elektrokotel s wifi ovládáním. Ohřev vody pomocí elektrických bojlerů. Dům je napojen na obecní vodovod. Odpadní vody jsou svedeny do čističky odpadních vod. Plynovod vede v komunikaci před domem.

Dům je po celkové nákladné rekonstrukci, dokončené v roce 2023. Při této byly provedeny nové rozvody, provedeno zateplení, instalována nová okna s trojskly, nové vinylové podlahy, vnitřní dveře s obložkami, nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, nové zařizovací prvky koupelen a toalet ad.

Pozemek je o celkové výměře 670 m2, je svažitý, celý oplocen, s hliníkovou vjezdovou branou a brankou. Zahrada je rovinatá, orientována na jih, je osázena množstvím okrasných dřevin a její dominantou je velký zapuštěný bazén. Velmi praktická je zastřešená terasa s posezením.

Dům je ideální volbou pro rodiny, které hledají moderní a funkční dům s dostatkem místností, s nízkými náklady na provoz, který se nachází v klidné lokalitě. PENB nepředložen, proto zatím uváděna třída G.

Kupní cena za nemovitost včetně vybavení činí 8.550.000,- Kč. Právní služby, úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby RK EVOLUCE jsou pro kupující zdarma. Se zajištěním financování koupě Vám rádi pomůžeme.

Základní info

Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Batňovice, Trutnov
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 151m2
Plocha terasy: 19m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Terasa, Garáž, Sklep

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Máte otázku?

Kde inzerujeme?