Činžovní domy v centru královského města Slaný

Evidenční číslo: STO2418
Typ: Dvojdům
Adresa: Štechova, Slaný, Kladno
Cena: 18 500 000Kč
Poznámka k ceně: Kupní cena vč. provize RK a právního servisu.
18 500 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízím jedinečnou investiční příležitost, kterou je koupě dvou činžovních domů přímo v centru královského města Slaný, doslova jen pár kroků od náměstí. Domy jsou spojeny společnou chodbou a nabízejí dostatek místa pro bydlení i velký potenciál pro podnikání.

V přízemí se nachází známý slánský bar Kufr se stálou klientelou, kapacitou přibližně 50 míst a plochou 119 m2. Pro hosty je k dispozici oblíbené barové vybavení jako šipky, fotbálek nebo kulečník, což ještě zvyšuje jeho atraktivitu pro návštěvníky. Klub je plně vybavený, takže nový majitel nemovitosti může bar rovnou převzít a provozovat, bez nutnosti rekonstrukce nebo větších úprav. Z baru je také přístup na pánské a dámské toalety i do venkovního posezení.

Dále se v přízemí domu nachází sklad, ten lze využít buď pro uskladňování nápojů pro bar, či ho lze jednoduchou rekonstrukcí přetvořit na další podnikatelský prostor - například menší prodejnu.

Přízemní chodbou se projde k nově zrekonstruovanému a velice útulnému bytu o dispozici 1 + 1 a velikosti 44,8 m2. Byt je velmi vkusně zařízen, nabízí dostatek denního světla a disponuje příjemnou terasou s venkovním posezením a výhledem.

Centrálním schodištěm se pak dostanete do prvního patra. Zde se nacházejí další 3 byty - každý o velikosti přibližně 60 m2. Dva jsou určeny k celkové rekonstrukci, aby si je majitel mohl zařídit podle svého vkusu. Byt o dispozici 2 + 1 je okamžitě obyvatelný, dostatečně prostorný a má velmi příjemnou atmosféru s výhledem do ulice. Je z něho po schodech přístup na půdu, kterou je během rekonstrukce možné využít například na půdní vestavbu.

Dům je tedy vhodný především pro investory, kteří provedou nezbytnou rekonstrukci domu a bytových jednotek, tak aby byty mohli následně prodat, či pronajmout a kteří rádi využijí investiční příležitost v podobě provozování zavedeného baru se stálou klientelou. PENB nevyhotoven, proto uváděna třída G.

Za zmínku stojí i fakt, že město Slaný samozřejmě nabízí plnou občanskou vybavenost: školu, školku, autobusové nádraží, obchody Kaufland a Lidl (vzdálený cca 500 metrů). V Praze jste ze Slaného autem přibližně za 40 minut.

Vzhledem k tomu, že jde o nemovitost s velkým investičním potenciálem a s nutností částečné rekonstrukce, vřele doporučuji osobní prohlídku, na které se na vás budu těšit.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Dvojdům
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Štechova, Slaný, Kladno
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 297m2
Plocha zahrady: 47m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Inženýrské sítě

Voda, pitná, 230V, 400V, Plyn, Kanalizace

Dopravní dostupnost

Vlak, Autobus, Silnice, MHD

Charakter okolí objektu

Obchodní a obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední plynové

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Mgr. et Mgr. Karolina Stonjeková

+420 604114934

Kde inzerujeme?