Prodej pozemků v Prkenném Dole

 

PRODEJ  POZEMKŮ  PRO VÝSTAVBU   PRODÁNO

Lokalita:   Žacléř - Prkenný Důl, okr. Trutnov

Cena:       1.093.500,- Kč  

Popis

Aktuálně nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 2.430 m2, nacházející se v krásné oblasti Krkonoš, v části obce Žacléř – Prkenný Důl.

Jedná se o rovinný pozemek nacházející se v samém centru zastavěné části lokality. Je přístupný z obecní komunikace a je zčásti ohraničen protékajícím potůčkem.

Pozemek je územním plánem obce určen k zástavbě RD pro trvalé bydlení, stavbami pro rodinnou rekreaci, stavbami pro přechodné bydlení v objektech individuální rekreace (penzion), a zařízeními občanské vybavenosti sloužící zásobování území.

Ve spodní části pozemku se nachází ČOV dimenzovaná pro připojení dalších objektů, nicméně v roce 2018 je obcí Žacléř plánována výstavba vodovodu a kanalizace v této lokalitě. Přípojka elektrické energie je na hranici pozemku.

Prkenný Důl je známý zejména díky sportovním areálům – lyžařskému středisku Arrakis a sportovnímu a wellness areálu Bret a stejně tak díky nádherné přírodě, která lokalitu obklopuje.

Cena za nemovitost činí 450,- Kč/m2, celkově tedy 1.093.500,- Kč, včetně právního servisu. 

EVOLUCE – realitní a hypoteční služby na jednom místě. Pro více informací nás kontaktujte na tel. č. 777660555, emailu: info@evolucereality.cz.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz na nemovitost

Prodej pozemků v Prkenném Dole

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a tři 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

int(1)

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE

int(1)