Prodej luxusní vily v Náchodě

 

PRODEJ LUXUSNÍHO RODINNÉHO DOMU   

Lokalita:   Náchod, ul. V Zátiší

Cena:       5.500.000,- Kč

Popis

Exkluzivní nabídka prodeje luxusní rodinné vily v Náchodě, ul. V Zátiší.

Rodinný dům prošel v posledních letech náročnou kompletní rekonstrukcí, díky které se užitná plocha domu zvětšila na téměř 250 m2 a dům se tak stal multifunkční, moderní stavbou a dominantou příslušné městské části. Dům nyní vyhovuje všem nárokům na moderní a přitom úsporné bydlení.

První nadzemní podlaží zahruje garáž s automatickými vraty s možností parkování až tří vozidel, dále potom vstupní halu, kancelář se samostatným vchodem z přední části budovy (+ samostatné parkoviště), posilovnu (pokoj), místnost s wc, koupelnu, saunu, technické zázemí domu a bazénu.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází prostorově nadstandardní obývací pokoj s krbem a východem na balkon, kuchyňský kout s velkou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (indukční varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, lednice, myčka, digestoř) a dostatkem úložného prostoru a pracovních ploch, dále potom dva dětské pokoje s vestavěnými skříněmi a ložnice s balkonem. V tomto patře se nacházejí též dvě koupelny, jedna s rohovou masážní vanou, sprchovým koutem, toaletou a bidetem. Z uvedeného patra se přes odpočinkovou halu vychází do prostoru za domem, jehož dominantou je desetimetrový zapuštěný bazén, zastřešený prostor k posezení a oddělená část zahrady s okrasnými a ovocnými stromy.

V domě jsou kompletně nové rozvody elektřiny, vody a topení.  Ohřev TUV zajišťují solární panely v případné kombinaci s plynovým kotlem. Topení je zajišťováno novým plynovým kotlem v kombinaci s tepelným zásobníkem, s rozvodem do radiátorů a podlahového topení domu. Při rekonstrukci domu byly použity kvalitní materiály a zařizovací předměty. Energetickou náročnost budovy výrazně snižuje zateplení obvodového pláště a střechy domu, a to v kombinaci s kvalitními plastovými okny a dveřmi.

Dům je ideální volbou pro rodiny, které hledají kompletně revitalizovaný, moderní a funkční dům s dostatkem místností, který se nachází v klidné části okresního města, a přitom v docházkové vzdálenosti do jeho centra. Díky samostatnému vchodu do kanceláře v přízemí domu, před kterým se nachází odstavná plocha, a napojení této místnosti na ostatní funkční prostory přízemí domu, lze zde též uvažovat například o zřízení sídla advokátní kanceláře, ambulanci lékaře či veterináře, zřízení prodejních prostor, či vybudování firemního sídla. Výměra pozemku činí 876 m2. PENB nezpracován, proto uváděna třída G.

Cena za nemovitost: 5.500.000,- Kč

Naše společnost je připravena Vám zajistit i financování koupě tohoto domu a to za velmi výhodných podmínek. V případě Vašeho zájmu o další informace, či o prohlídku nás kontaktujte. Jsme Vám k dispozici. 

EVOLUCE – realitní a hypoteční centrum

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Dotaz na nemovitost

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a čtyři 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE