Prodej rodinného domu v Bernarticích PRODÁNO

PRODÁNO

Aktuálně nabízíme k prodeji velký rodinný dům v obci Bernartice.

Dům se nachází ve velmi klidné části obce, při výjezdu na Lampertice. Obklopuje jej rozsáhlý pozemek a v jeho těsné blízkosti je les. Dům je určen jak k trvalému bydlení, tak k využití rekreačnímu. 

Dispozice: prostorný obývací pokoj s krbem, ložnice, dětský pokoj, 2x koupelna se sprchovým koutem a WC (v jedné masážní sprchový kout), kuchyně, dílna, v podkroví pokoj a půdní prostory. Pozemek je o celkové rozloze 1428 m2 a je osázen okrasnými a ovocnými stromy. Zároveň se na něm nachází plechová garáž.

Dům má nové rozvody elektřiny, topení je řešeno kotlem na tuhá paliva s teplovodním rozvodem do místností, ohřev teplé vody bojlerem.

Cena za nemovitost činí 1.000.000,- Kč.

 

K domu s pozemky je možno zakoupit i stavební pozemek, který se nachází přes silnici od prodávaného domu. Na tomto pozemku je vystavěna plechová hala s betonovými základy. Rozloha pozemku je 662 m2. Vhodné pro využití jako dílna, sklad či garáže, příp. pro stavbu domu. Cena za nemovitost je 300.000,- Kč.

Fotogalerie


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a čtyři 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

int(1)

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE

int(1)