Prodej rodinného domu se zahradou a garáží v Trutnově, ul. Vítězná

 

PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ 

PRODÁNO

Lokalita:   Trutnov, ul. Vítězná

Cena:       3.210.000,- Kč

Popis

Prodej rodinného domu se zahradou a samostatnou garáží

Aktuálně nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou a garáží, nacházející se v Trutnově, ul. Vítězná, na velmi klidném místě, přitom v těsné blízkosti centra města.

Rodinný dům je zděná, podsklepená stavba s dispozicí 4+kk, s jedním nadzemním podlažím, obytným podkrovím a půdou. Celková výměra obytné plochy činí cca 120 m2.

Dům je v dobrém technickém stavu, je po částečné rekonstrukci – s novými vchodovými dveřmi, novými dřevěnými eurookny s termoskly, jsou zhotoveny nové rozvody elektřiny, nová přípojka kanalizace, dům je „podříznut“. Obvodové zdi budovy jsou zateplené s nově zhotovenou fasádou. Objekt je napojen na veřejný vodovod, elektrickou energii, kanalizaci, na hranici pozemku je veden rozvod plynu. Topení v domě je zajištěno elektrickými přímotopy a kamny na dřevo, ohřev teplé vody bojlerem. PENB je v řešení, proto uváděna energ. třída G.

Dispozice domu:

1.PP – prostorné sklepní prostory se samostatnými místnostmi, technická místnost

1.NP – vstupní chodba, obývací pokoj, jídelna s kuchyňským koutem, WC, schodiště do podkroví

Podkroví – prostorný dětský pokoj, ložnice, koupelna, vstup na půdu

U vstupu do domu se nachází krásný odpočinkový prostor s téměř celodenním dosahem sluníčka. Prostorná zahrada o celkové výměře 533 m2 obklopuje rodinný dům a díky množství okrasných a ovocných stromů a keřů je skvělým místem pro relax či aktivní odpočinek. Nachází se na ní též jezírko a kůlna. Pozemek je oplocen, se samostatnou vstupní brankou a bránou pro vjezd vozidla. Z velké části je hranice pozemku osázena vzrostlými keři, díky čemuž je zajištěno soukromí a klid.

V rohu pozemku se nachází zděná garáž o výměře 25 m2 s přístupem z obecní komunikace. Garáž je bez vlhkosti, má výklopná kovová vrata.

Cena za nemovitost činí 3.210.000,- Kč.

Tuto nemovitost si můžete pořídit třeba za 11.899,- Kč měsíčně (80% LTV, délka splácení 25 let, fixace 5 let). Naše společnost Vám zpracuje kompletní nabídku hypotečních produktů jednotlivých bank a vše potřebné za Vás zdarma vyřídí.

EVOLUCE – realitní a hypoteční služby na jednom místě.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontaktní formulář

Prodej domu v Trutnově, ul. Vítězná

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devatenáct a dvacet 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

int(1)

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE

int(1)