Prodej domu v Trutnově - Libči

PRODEJ RODINNÉHO DOMU

Lokalita:   Trutnov - Libeč

Cena:       1.300.000,- Kč 

Popis

     Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům nacházející se v Trutnově, části Libeč. Jedná se o objekt dispozice 3+1, s garáží, terasou a pozemky o celkové výměře 489 m2.

     Rodinný dům je zděné konstrukce, se sedlovou střechou. Jedná se o stavbu částečně podsklepenou, s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. V 1. NP se nachází kuchyně s kuch. linkou (17 m2), obývací pokoj (21 m2), koupelna s WC, sklípek. V podkroví se nachází ložnice (12 m2), dětský pokoj (26 m2) a množství úložných prostor. Sklepní prostory sestávají ze dvou samostatných místností užívaných jako dílna a uhelna. Garáž je přístupná vraty a dveřmi ze zahrady, její střecha slouží jako terasa (27 m2) s přímým vstupem z domu.

     Objekt je napojen na elektr. síť, veřejný vodovod, odpadní vody jsou svedeny do septiku. Ohřev TUV bojlerem, topení v každé z obytných místností lokální na tuhá paliva. V domě provedena nově instalace měděných elektrických rozvodů s jističi, podlahy jsou betonové, kryté linoleem a dlažbou. Střecha kryta pozinkovým plechem. PENB dosud nevypracován, proto uváděna energ. třída G.

     Dům je vhodný k rekonstrukci, ačkoli nyní je plně obyvatelný. Je možno jej užít k vlastnímu bydlení či k pronájmu – slušné nájemníky kupujícímu zdarma zajistíme.

     Cena nemovitosti činí 1.300.000,- Kč včetně služeb RK a kompletního právního servisu.

     TIP: Tuto nemovitost si můžete pořídit třeba za 5.370,- Kč měsíčně (80% LTV, délka splácení 20 let, fixace 5 let). Naše společnost Vám zpracuje nabídku hypotečního úvěru a vše potřebné za Vás zdarma vyřídí.

EVOLUCE – realitní a hypoteční služby na jednom místě.

Fotogalerie


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Dotaz na nemovitost

Prodej domu v Trutnově - Libči

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a čtyři 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

int(1)

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE

int(1)