Prodej bytu 3+1 v Trutnově, ul. Palackého

PRODEJ BYTU 3+1 75 m2   

Lokalita:   Trutnov, ul. Palackého

Cena:       1.720.000,- Kč

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt v družstevním vlastnictví s dispozicí 3+1 v Trutnově, ulici Palackého a to ve zděném bytovém domě, který se nachází v bezprostřední blízkosti Krakonošova náměstí.  

Byt se nachází ve 3. patře a má výměru podlahové plochy 75 m2. Dispozice: kuchyně s kuchyňskou linkou a plynovým sporákem s troubou, prostorný obývací pokoj, ložnice, velký dětský pokoj, samostatná koupelna s vanou a prostorem pro pračku, samostatné wc, chodba. Místnosti bytu jsou orientovány na východ a sever (s výhledem na Sněžku).  Pokoje jsou prostorné, s velkou možností dispozičních změn dle uvážení nového majitele. Vytápění bytu je dálkově horkovodem, teplá voda dálkovým rozvodem, do bytu je zaveden plyn. K bytu náleží prostorný sklep. 

Byt je po částečné rekonstrukci, s novými plastovými okny s žaluziemi, podlahy jsou s parketami (obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, avšak nyní kryto kobercem), v chodbě je položena krásná dlažba, v kuchyni linoleuum. V chodbě je umístěna prostorná vestavná skříň, která je součástí prodeje. V části bytu jsou snížené stropy se zabudovaným osvětlením. 

Dům je ve velmi dobrém stavu, s novými rozvody (stoupačky), novými vchodovými dveřmi. Zároveň má prostorné zázemí v suterénu (kolárna, sušárna ad.). PENB E (179 kWh/(m2 x rok)).

Cena za převod družstevního podílu spojeného s právem užívat uvedený byt činí 1.720.000,- Kč. Jedná se o konečnou cenu - kupující neplatí daň z nabytí nemovitých věcí. Právní servis a další rozsáhlé služby realitní kanceláře jsou zdarma.  

Byt je v majetku Bytového družstva Palackého, úhradu za převod družstevního podílu je možno učinit z vlastních prostředků, příp. z hypotečního úvěru na bydlení se zástavou jiné nemovitosti. Rádi Vám informace k možnostem financování koupě sdělíme, případně za Vás vše potřebné zařídíme.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Dotaz na nemovitost

Prodej bytu 3+1 v Trutnově, ul. Palackého

Jméno
Email
Telefon
Sdělení

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a patnáct 

Žhavá nabídka

 • NA PROHLÍDKU BYTU ČI DOMU JAKO PRVNÍ !!!

  28.8.2018

  smile

  Chcete jít na prohlídku nové nemovitosti jako PRVNÍ?

  U nás to lze. Info ZDEsmile

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NEMOVITOSTI

 • 3 DNY V LONDÝNĚ ZDARMA

  14.3.2016

  Kdo má pod čepicí, ten stráví 3 dny v Londýně zdarma.

  DOPORUČTE nám jakoukoliv nemovitost k prodeji. Po její rezervaci zájemcem o koupi získáte nárok na odměnu = 3 dny v Londýně pro 2 osoby ZDARMA (doprava z letiště do centra a zpět, ubytování hotelového nebo Airbnb typu na tři dny a neomezená jízdenka na londýnské metro). Není Londýn Váš šálek kávy? Tak máte u nás 5.000,- Kč. Vše smluvně ošetříme.

  Kontaktovat nás můžete ZDE